Dodany: 2010-12-03 12:53:30

Kiedy warto zwrócić się do inkubatora przedsiębiorczościInkubator przedsiębiorczości to miejsce, która pozwala młodym ludziom, nie mających środków finansowych na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej, rozwijać swoje plany i marzenia w strukturach inkubatora.

 

Dzięki temu, inkubator przedsiębiorczości staje się doskonałym miejscem do rozwoju początkującej działalności. Jednak trzeba zaznaczyć, że inkubator przedsiębiorczości to struktura, do której trzeba się zwrócić o pomoc z konkretnym planem biznesowym i szczegółową wizją danego przedsięwzięcia.

 

Biznes nie zaplanowany i nie opisany niestety nie dostanie dofinansowania i pomocy ze strony inkubatora. Dlatego zanim zwrócimy się do tej struktury warto opracować swój własnym biznesplan, pomyśleć nad strategią, wykonać analizę SWOT, czyli analizę szans i zagrożeń na lokalnym rynku. Dzięki temu mamy większą szansę otrzymać możliwość założenia swojej firmy, jak pion inkubatora. W ramach miesięcznej opłaty w wysokości 250zł otrzymujemy dostęp do przestrzeni biurowej, zarejestrowanie firmy w strukturach inkubatora, kurs księgowości, pakiet szkoleń i konferencji oraz porady prawne..

Nick: