Dodany: 2010-12-03 12:45:08

Kto może korzystać z inkubatorówInkubator przedsiębiorczości to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia młodym ludziom założenie i prowadzenie swojej działalności gospodarczej w ramach działania jako jeden z pionów inkubatora.

 

Inkubator przedsiębiorczości swoją pomoc kieruje przede wszystkim do studentów, którzy mogą założyć własną działalność funkcjonującą formalnie jako komórka organizacji, a w rzeczywistości będącą ich samodzielnym przedsięwzięciem. Jednak trzeba zaznaczyć także, że inkubator przedsiębiorczości pomaga również osobom niebędącym studentami, które nie ukończyły 30 roku życia, mają pomysł na własny biznes a nie posiadają środków, aby go zrealizować.

 

Pomoc, którą oferuje inkubator przedsiębiorczości pozwala oszczędzić młodemu przedsiębiorcy zarówno czas związany z oczekiwaniem na założenie działalności gospodarczej, jak również środki niezbędne do jej otwarcia. W ramach założenia swojej firmy w strukturach inkubatora młody inwestor otrzymuje pomoc prawną, promocjęi reklamę w mediach, dostęp do przestrzeni biurowej  oraz możliwość korzystania z adresu inkubatora jako adresu swojej firmy, brak płacenia składki ZUS, rejestracjęfirmy w strukturach inkubatora, a co za tym idzie, brak opołat za założenie własnej działalności..

Nick: