Dodany: 2010-12-03 12:19:37

Czym są inkubatory przedsiębiorczościInkubator przedsiębiorczości ma pomóc młodym ludziom odnaleźć się na rynku pracy i założyć własny biznes. W tym celi inkubator przedsiębiorczości wykorzystuje innowacyjny, na skalę europejską, model i sposób na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

 

Podstawy, które oferuje inkubator przedsiębiorczości to przede wszystkim brak konieczności zakładania i rejestrowania własnej działalności gospodarczej, co znacznie ogranicza koszty, biurokrację oraz ryzyko zainwestowania własnych pieniędzy. W pakiecie, który oferuje inkubator przedsiębiorczości, w ramach jednej, niewielkim opłaty młody przedsiębiorca otrzymuje darmową rejestrację firmy przez inkubator, dodatkowo nie musi płacić składki ZUS, w ramach pomocy z inkubatora otrzymuje do dyspozycji biuro wraz z niezbędnymi do pracy narzędziami.

 

Oprócz tego przechodzi samodzielny kurs księgowości, ma możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach, otrzymuje 2,5h porad prawnych dotyczących własnej działalności gospodarczej oraz darmową reklamę i promocję firmy. Dzięki temu i braku zbędnej biurokracji, młody przedsiębiorca może skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesowego przedsięwzięcia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są inkubatory przedsiębiorczości
Nick: